Leden 2012

Stěhuju se..!!

29. ledna 2012 v 15:01 | adele |  *Prostě já*
Ahoj všichni, chtěla jsem vám oznámit, že se stěhuju na jiný blog. Ale affs beru ssebou!

Všechny affs-všichni si mě přidejte, neptejte se proč blog stěhuju, není to podstatný, pokračuju s blogem pod adresou:


Nemůžeš skončit dokud to nezkusíš Nemůžeš žít až zemřeš Nemůžeš se naučit říci pravdu Až se naučíš lhát..

27. ledna 2012 v 22:54 | adele |  *Odpadní stavy*

Life is beautiful..

Vůbec nevím co psát.. prvně jsem chtěla článek na téma, že už jsem zase šťastná, a chtěla jsem povykládat ten dlouhej příběh, ale jsem nějak ospalá, takže bude jenom něco málo. Omlouvám se všem, že jsem se přes týden skoro vůbec neozvala. To se napraví o prázdninách ! Chtěla jsem vám doporučit písničku z YouTube. Kdo si ji neposlechne, udělá chybu. Ze začátku jsem si říkala že to bude blbost, ale teď to poslouchám pořád :).
Podle písničky bych tipovala, že se jedná hlavně o SMUTNOU písničku, ale podle textu to vypadá spíš tak, že má písnička dodávat odvahy (?) -[viz. kousek v nadpise ]

,,Stačí otevřít oči,
stačí otevřít oči,
a uvidět, že život je krásný''

Zajímavý, jak vás může rozhodit jedna písnička ,life is beautifel'. Vůbec nic nechápu. Myslím všeobecně, se vším sem spokojená (snad) ..

Kdo vzdá čest těm, co milujeme, za pohádkový život, který žijeme? Kdo posílá monstra, aby nás zabila, a zároveň zpívá o tom, že nikdy nezemřeme? Kdo nás učí, co je skutečné a jak se smát lžím? Kdo rozhoduje o tom, proč žijeme a na obranu čeho zemřeme? Kdo nás spoutává? A kdo uchovává klíč, který nás může osvobodit?
Jsi to ty. Máš všechny zbraně, které potřebuješ. Teď bojuj.

Vím, že tenhle blog je asi nejvíc k záměru fotografování ( nový fotky,- BRZO ). Zítra něco nafotím, zkusím nafotit i něco přes týden. Taky se chystám na nějaký video, nějakej návod.. to ale záleží na návštěvnosti, stejně jakou fotek. Taky budu za chvilku přidávat zápis affs, tak kdo chcete, se můžete zapsat.Velká REKONSTRUKCE blogu

24. ledna 2012 v 12:00 | adele
Netrvalo to tak dlouho, a tenhle blog jsem si hodně oblíbila. Udělám pro něj všechno ,-první z toho je REKONSTRUKCE. Affs budu obýhat, články budu psát, jenom se neděste toho vzhledu co nastane,. A co patří k rekonstrukci? Ps.:REKONSTRUKCE TRVÁ OD 24.1.2012 DO 12.2.2012 MOŽNÁ I DŘÍV , POZDĚJI NE.články normálně přidávám, affs obýhám!!

CČ>>


Pro tvůj fb

22. ledna 2012 v 11:44 | adele
Nevíš jakou profilovku si dát na facebook? Mám pro tebe jeden tip.
Click CČ...

Nela// 01.

21. ledna 2012 v 1:11 | adele
Rubrika: Photography, dogs
Vyfoceno dne: 3.leden 2012,- 3.1.2012
Na fotce je: Nela ( fenka )
Foceno: Olympus x Canon
!!! ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ !!!