Nemůžeš skončit dokud to nezkusíš Nemůžeš žít až zemřeš Nemůžeš se naučit říci pravdu Až se naučíš lhát..

27. ledna 2012 v 22:54 | adele |  *Odpadní stavy*

Life is beautiful..

Vůbec nevím co psát.. prvně jsem chtěla článek na téma, že už jsem zase šťastná, a chtěla jsem povykládat ten dlouhej příběh, ale jsem nějak ospalá, takže bude jenom něco málo. Omlouvám se všem, že jsem se přes týden skoro vůbec neozvala. To se napraví o prázdninách ! Chtěla jsem vám doporučit písničku z YouTube. Kdo si ji neposlechne, udělá chybu. Ze začátku jsem si říkala že to bude blbost, ale teď to poslouchám pořád :).
Podle písničky bych tipovala, že se jedná hlavně o SMUTNOU písničku, ale podle textu to vypadá spíš tak, že má písnička dodávat odvahy (?) -[viz. kousek v nadpise ]

,,Stačí otevřít oči,
stačí otevřít oči,
a uvidět, že život je krásný''

Zajímavý, jak vás může rozhodit jedna písnička ,life is beautifel'. Vůbec nic nechápu. Myslím všeobecně, se vším sem spokojená (snad) ..

Kdo vzdá čest těm, co milujeme, za pohádkový život, který žijeme? Kdo posílá monstra, aby nás zabila, a zároveň zpívá o tom, že nikdy nezemřeme? Kdo nás učí, co je skutečné a jak se smát lžím? Kdo rozhoduje o tom, proč žijeme a na obranu čeho zemřeme? Kdo nás spoutává? A kdo uchovává klíč, který nás může osvobodit?
Jsi to ty. Máš všechny zbraně, které potřebuješ. Teď bojuj.

Vím, že tenhle blog je asi nejvíc k záměru fotografování ( nový fotky,- BRZO ). Zítra něco nafotím, zkusím nafotit i něco přes týden. Taky se chystám na nějaký video, nějakej návod.. to ale záleží na návštěvnosti, stejně jakou fotek. Taky budu za chvilku přidávat zápis affs, tak kdo chcete, se můžete zapsat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ano
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama